Український виробник протигазів

Сучасні протигази на відміну від старих зразків дозволяють чути оточуючих і більш комфортні у використанні.

Виконання багатьох видів робіт у промисловості вимагає використання засобів захисту. Один із затребуваних засобів індивідуального захисту - є захисний протигаз, які пропонує український виробник протигазів. Індивідуальний протигаз - це пристосування, що складається з маски та фільтруючого елемента, допомагає вберегти від шкідливих впливів органи дихання, зору та шкіру обличчя.
Протигаз – це необхідний засіб захисту зорових та дихальних органів від впливу шкідливих речовин. Сучасні протигази на відміну від старих зразків дозволяють чути оточуючих і більш комфортні у використанні.

Засоби захисту органів дихання поділяються на фільтруючі та ізолюючі. Фільтруючі компактні та мають спеціальні змінні фільтри. Повітря, проходячи через очищувальні отвори стає безпечним для людини.
Протигаз фільтруючий протигаз призначений для захисту органів дихання, очей та шкіри обличчя дорослої людини, з числа цивільного населення, від радіоактивних речовин (у тому числі радіоактивного пилу), небезпечних токсичних хімічних речовин (у тому числі аварійно-хімічно небезпечних речовин інгаляційної дії), що знаходяться в атмосфері у вигляді парів, газів та аерозолів, а також від біологічних аерозолів.

Протигаз фільтруючий є протигазом цивільним (для цивільного населення) та промисловим (для використання персоналом у робочих зонах різних підприємств промисловості), може використовуватися штатними та позаштатними формуваннями щодо забезпечення виконання заходів цивільної оборони.
Протигаз фільтруючий може використовуватися в зонах можливого радіоактивного, хімічного та бактеріологічного забруднення, що виникло в умовах надзвичайних ситуацій, обумовлених такими несприятливими факторами як природні та техногенні аварії та катастрофи, а також терористичні акти, в результаті яких в атмосферу відбувається виділення.
Протигаз фільтруючий є протигазоаерозольним (комбінованим) фільтруючим засобом індивідуального захисту органів дихання з ізолюючою лицьовою частиною від хімічних та радіаційних факторів та відповідає вимогам ДСТУ щодо зазначеного типу засобів індивідуального захисту.
Ізолювальні протигази підключаються до спеціальних балонів із повітрям. Купити протигази ізолюючого типу краще у спеціальному магазині. Вироби відповідають ДСТУ стандартам, підходять для роботи в екстремальних умовах.


Find Car

7 Blog posts

Comments